Торговля фьючерсами на товары.

Обсуждаем условия работы.

Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение Мастер » 23 сен 2010, 10:28

В Украине планируется открытие первой онлайновой товарно-фьючерсной биржи в конце 2010г. Биржа будет предлагать фьючерсы на сельскохозяйственные продукты, что поможет ведущим производителям этой отрасли эффективно хеджировать риски.
Сейчас группа UMEX ведет переговоры со спотовыми аграрными биржами, а также ведущими банками Украины для того чтобы создать надежную торговую систему. Представители Украинской Торговой Фьючерсной Товарной Биржи (Ukrainian Mercantile Futures Commodity Exchange) осуществляют поиск компаний, которые будут обеспечивать ликвидность на рынке.
Что вы думаете о перспективе торговли товарными фьючерсами в Украине? Какие плюсы и минусы торговли фьючерсами на товары? Что даст создание фьючерсной биржи агропромышленному сектору и экономике Украины в целом? Какие еще товары вы считаете целесообразными для торговли фьючерсами?
Видеть легко,предвидеть трудно.
Б.Франклин
Аватар пользователя
Мастер
Новорожденный
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 16 сен 2010, 15:31
Откуда: Украина, Харьков
Пункты репутации: 1

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение =ХХХ= » 23 сен 2010, 11:51

Мастер писал(а):

Что вы думаете о перспективе торговли товарными фьючерсами в Украине?

Перспективно. Особливо на зернові. Єдине проблема буде не із спекулянтами, а із хеджерами. Але я думаю цим питанням будуть в першу чергу займатися фонди... А не роздрібні трейдери. Хоча...
Мастер писал(а):

Какие плюсы и минусы торговли фьючерсами на товары?

Серед плюсів потенційна висока ліквідність, можливість хеджувати ризики. Мінуси - відсутність законодавчого підгрунтя для торгівлі деривативами. Все доведеться вирішувати через комісію. Хоча приклад "Української біржі" говорить про те, що комісія іде назустрі... Правда за який час будуть зареєстровані правила і продукти, яка ціна питання, тут мало хто готовий відповісти. Також серед мінусів відсутність елементарних знань у фермерів, керівників с/г компаній та інших функціонерів ринку про цивілізовані правила гри (доведеться займатися популяризацією продуктів), тим більше у нас ринок дуже і дуже "непрозорий". Плюс діяльність наших регуляторів, я маю на увазі Уряд та профільні міністерства та комітети.
Мастер писал(а):

Что даст создание фьючерсной биржи агропромышленному сектору и экономике Украины в целом?

Зробить ринок більш цивілізованим і дозволить страхувати ризики як виробникам, так і переробникам продукції. Плюс дасть можливість вільного залучення ресурсів виробникам продукції.
Мастер писал(а):

Какие еще товары вы считаете целесообразными для торговли фьючерсами?

Зернові. А це в першу чергу пшениця (фураж та 3 клас), соя, кукурудза, ячмінь. І на останок найсолодший. Соняшник. Дасть можливіть залучити кошти нерезидентів. Дуже багато експортуємо пшенички та соняшника. Тим більше виробляємо, якщо я не помиляюся, 12 % світового соняшнику. При СРСР було більше, але зараз теж нівроку. Я радив би сконцентруватися на пшениці та соняшнику. А вже потім ячмінь, кукурудза тощо...

Наостанок. Варто не тільки вводити фучерси, але і опціони. Точніше кажучи, їх вводити разом в обіг. Також питання по продукту. Краще за все зробити мінімальний контракт розміром в 1 тону. Тоді при 20 % вимог по маржі грошових коштів на придбання тони пшениці потрібно буде близько 300 - 400 грн., а соняшника - десь 600 грн. Це цілком доступно буде не тільки для хеджерів, але і для спекулянтів. Про ліквідність контрактів годі і говорити тоді. А ліквідість ринку - це ріст кількості учасників. В тому числі і нерезидентів. При нормально поставленій роботі це дасть змогу залучити торговців з Росії та Казахстану... Точніше зробити їм конкуренцію...

З.І. У зв'язку із масовим алєнізмом населення треба фучерс на гречиху та гречку... :-D
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение Pupkinus­­® » 23 сен 2010, 12:03

Пожелания:

1. Максимально упростить участие нерезидентов, физических и юридических лиц.
2. Максимально уменьшить размер контрактов, для доступности и чтобы начинающие хеджеры не боялись из-за того что размер контракта слишком большой.
3. Иметь поставочные контракты для Украины и контракты cash settled привазанные к контрактам с Liffe/Matif .
4. Стараться иметь ММ (маркетмейкеров) по каждому контракту.

Пока все. Удачи!
Аватар пользователя
Pupkinus­­®
-=Господин КРУПЬЕ=-
 
Сообщений: 359
Зарегистрирован: 18 дек 2009, 09:12
тех.анализ: Excel, Omega, Matlab, Руки
рынок: Futures
Пункты репутации: 105

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение =ХХХ= » 23 сен 2010, 12:24

Мастер. Судячи з місцезнаходження біржі, Ви є її представником. Сайт уже встигли роздивитися. Я так розумію, що це чернетка. Надіюся, що чарти будуть свої, а не з ІСЕ... Правда чому у Вас сервера аж в Камбоджі для мене загадка...
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение =ХХХ= » 23 сен 2010, 12:58

На тему серверів злісний оф-топ...
Цитата:
Україна продала Камбоджі 100 танків та БТРів
Середа, 22 вересня 2010 11:53

Газета "Phnom Pehn Post" (Камбоджа) 20 вересня повідомила про те, що в автономний порт Сіануквіля прибула партія з 100 танків і бронетранспортерів, придбана урядом Камбоджі в України. Про це пише газета "Комерсант-Україна". За інформацією видання, це вже друга поставка бронетехніки в країну. Зараз Камбоджа нарощує свій військовий потенціал побоюючись військового протистояння з Таїландом в суперечці за територію, прилеглу до стародавнього храму індуїста Преа Віхеа. У 1962 році Міжнародний суд ООН постановив, що він розташований на території Камбоджі, проте держави оскаржують належність смужки землі протяжністю 4,6 км із найбільш зручним під'їздом до храму. Сторони розмістили на кордоні свої військові контингенти. За останні два роки в прикордонних зіткненнях загинули не менше восьми військовослужбовців. Відносини між Камбоджею і Таїландом загострилися місяць тому, коли Камбоджа надала Комітету з світової спадщини ЮНЕСКО план з охорони храму. Коментуючи закупівлю бронетехніки, прес-секретар МЗС Кабмоджі Кой Куонг заявив, що це "нормальна процедура для держави - купувати озброєння для захисту території від зазіхань інших країн".

Якщо для захисту серверів, тоді все ОК...
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение Мастер » 23 сен 2010, 15:04

Сайт действительно находится в стадии разработки, так как биржа еще не функционирует и торги не ведутся, но, надеюсь, что к концу 2010г мы проведем все необходимые меры по корректировке сайта и его состовляющих.
Видеть легко,предвидеть трудно.
Б.Франклин
Аватар пользователя
Мастер
Новорожденный
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 16 сен 2010, 15:31
Откуда: Украина, Харьков
Пункты репутации: 1

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение =ХХХ= » 23 сен 2010, 15:14

А в ДКЦПФР правила вже подали? Чи все на стадії розробки? Я маю на увазі специфікації контракти, продукти тощо...
З.І. До соняшника можна додати і соняшникову олію...
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение Мастер » 23 сен 2010, 15:36

Свод правил биржевой торговли уже есть, но мы пока оптимизируем его под специфику нашего законодательства. А на счет спецификации контрактов как только они появяться я сразу выложу.Но идею на счет мини контрактов мы учтем. :)
Видеть легко,предвидеть трудно.
Б.Франклин
Аватар пользователя
Мастер
Новорожденный
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 16 сен 2010, 15:31
Откуда: Украина, Харьков
Пункты репутации: 1

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение =ХХХ= » 23 сен 2010, 16:38

Мастер писал(а):

Свод правил биржевой торговли уже есть, но мы пока оптимизируем его под специфику нашего законодательства. А на счет спецификации контрактов как только они появяться я сразу выложу.Но идею на счет мини контрактов мы учтем. :)

Я радше навіть починати з міні-контрактів (як приклад можу навести е-міні СП500, е-міні "Наждак", е-міні Доу). "Українська біржа" запустила ф'ючерс на індекс УБ і за короткий період він став найбільш ліквідним контрактом, але не зважаючи на дешевизну, все одно спред недостатньо вузький і об'єми малі. В принципі Ви самі можете побачити це на сайті біржі. Чим менший спред, тим більше шансів переманити трейдерів з ДЦ-кухонь. Тим більше за оцінками газети "Бізнес" ДЦ витягують до 500 млн.дол.США з пересічних громадян. Я розумію, що цифри завищені, але нормальні умови торгівлі на організованому ринку створить дуже велику конкуренцію їм. Зрозуміло, що про велику рибу я не кажу. Там і так все зрозуміло...
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: Торговля фьючерсами на товары.

Сообщение Clawfinger » 23 сен 2010, 19:37

=ХХХ= чому не може бути 500млню доларів, може бути й навіть більше. Щоб не бути голослівним, на веду приклад, нещодавно мене запитували у приваті, про надійність. Причому сума "інвестицій" 500 000 доларів. Й це конкретно одна людина, ну а якщо набереться таких з 10, то це вже 5мільйонів. Так що ринок набагато більший.
Ну а якщо враховувати момент, теперішнього безробіття, а також деякі "бізнесмени" закривають свої фірми й продають свої активи, й хочуть бути "незалежними трейдерами", то я б оцінив би ринок набагато більше. ::Круче нет никого!::
Clawfinger
Актив форума
 
Сообщений: 403
Зарегистрирован: 21 дек 2009, 16:20
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь

След.

Вернуться в Биржи и брокеры, товарные & фондовые рынки.

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


cron