Datafeed для Multicharts

Omega, Metastock, Metatrader, TradeQuote, Reuters, Bloomberg, CQG, Tenfore. Обсуждение программ, делимся опытом и советами.

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Acad » 09 июн 2011, 13:41

kyiv.maxim писал(а):

1) любимые спреды строить ты не сможешь

поки не покажеш як, точно не зможу :-D я їх і не юзав, ледаче я створіння без навиків длубання програмного коду, що тут зробиш *PARDON*
kyiv.maxim писал(а):

2) датафид все-равно брать неоткуда

ну... є ідея прикрутить до Мульта IB-шний TWS, відео-інструкція тут
правда там в інструкції показано, що демка ніби як не дає підкачувать історичні дані (з реальним рахунком цих проблем не має буть, глибина історії - 1 рік)... якщо я правильно зрозумів... чи уже пробував хто? зараз є демка від ІВ під рукою, найближчим часом має зявитись реал... такщо думаю є смисл спробувать цей варіант
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Tisha™ » 09 июн 2011, 14:09

n_nickols
Основная трабла - датафид и докачка истории. Дело в том, что здесь мало кого интересует спот. А фьючерсный датафид платный, как правило.
Но если можно (в смысле? если есть у кого уже апробированный мостик) сделать связку Bro... тьфу МТ4 => МЧартс, ты мы очень даже об этом могли бы поговорить... ::тсс.... что бы никто не слышал:: Непременное условие - автоматическая докачка истории. :)
Я не люблю себя, когда я трушу...
и не люблю, когда невинных бьют,
я не люблю, когда мне лезут в душу,
тем более, когда в нее плюют... (© В.Высоцкий)
Аватар пользователя
Tisha™
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 1667
Зарегистрирован: 16 дек 2009, 15:15
Откуда: Киев
платформа: J-Trader Pats Systems
тех.анализ: Omega ProSuite 2000i
Терморектальный криптоанализ
рынок: Futures
Пункты репутации: 102

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение timson » 09 июн 2011, 14:55

n_nickols писал(а):

Почему не откуда? Я знаю как минимум 2 дата фида которые можно подключить к мульту: DDE, QuoteRoom.


Dynamic Data Exchange (DDE) — механизм взаимодействия приложений в операционных системах Microsoft Windows и OS/2, не является датафидом в принципе, это механизм передачи данных, но никак не их источник. QuoteRoom ограничен парами форекс, и требует связки с мультичартсом через GlobalServer.
timson
Волонтер
 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 26 апр 2010, 14:09
платформа: Strategy Runner
тех.анализ: Multicharts, Exel
рынок: Futures
Пункты репутации: 14

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Acad » 24 июн 2011, 13:14

Acad писал(а):

є ідея прикрутить до Мульта IB-шний TWS

прикрутив.. на свою голову :-D і отримав кучу гемора.. викладаю скрін "для поржать"
| показать
1308909569-clip-216kb.jpg
1308909569-clip-216kb.jpg (546.16 KIB) Просмотров: 2839

розказую, що тут і звідки - стакани і 2 графіки за ними Мультічартовські, вікно торгового терміналу і 2 графіка в нижній половині скріна ІВ-шні (TWS). Мульт законекчений через АРІ до TWS і по логіці речей котіровки і в TWS і в Мульті мали б буть ідентичними... ага, щас... в певний момент часу ласт по якомусь із контрактів пакує чумайдани і їде від бід/аска по стакану вище (або нижче, мабуть в залежності від настрою) пунктів на 10 і відповідно на чарті відрисовуєтьcя довга тінь (якщо придивиться, то її там не одну можна побачить)... прикол в тому, що ласт в TWS нікуди не бігав і чарт термінала, теж підтверджує це...

техпідтримка ІВ, яку я мав щастя вчора мучить, сказала наступне - "it could be a problem with how multicharts parse the numbers and plot them on the chart", тобто послали мене мучить мультичарстовську техпідтримку... чим я зараз і займусь, америкоси якраз півгодинки як проснулись і на роботу прийшли

P.S. хто знає в чому може буть проблема - кажіть, будем щось думать. До речі, є ще одна проблема - історія котировок автоматично не завантажуєтьcя *CRAZY*
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Rafale » 24 июн 2011, 15:23

А зачем тебе IB, у них же демка по времени ограничена, насколько я помню?
Затаившийся уровень, крадущийся ласт
Аватар пользователя
Rafale
Актив форума
 
Сообщений: 275
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 18:08
Откуда: Киев
платформа: Rithmic Trader
тех.анализ: MT4, MultiCharts
рынок: Futures
Пункты репутации: 23

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Acad » 05 июл 2011, 15:03

обмежена вона не тільки часом, а ще й датафідом. крім форекса там всі інші дані транслюються із затримкою в ***надцять хвилин і навіть такі, нікому не потрібні, дані по АРІ не передаються... чому ІВ? тому, що там рахунок відкритий і, до речі, навіть маючи реал потрібно платить за датафід з конкретної біржі. Ось місячна вартість підписки на поток даних з європейських бірж і EUREX зокрема (при цьому глибина стакану на облігах обмежена 5 тіками вверх і вниз ::Не знаю, не видел, не слышал:: )...
| показать
IB Prices Europe.png
IB Prices Europe.png (45.47 KIB) Просмотров: 2798

...а ось розцінки на Північну Америку
| показать
IB Prices NA.jpg
IB Prices NA.jpg (136.67 KIB) Просмотров: 2798

хоча можливо це не вони жлоби, а я любитель шари... *SCRATCH*

а прикол із довгими тінями барів, як виявилось, лікується дуже просто - ставиться галочка в потрібному місці Quote Manager`a MultiCharts`a
| показать
IB DataSource.jpg
IB DataSource.jpg (129.4 KIB) Просмотров: 2798

..і не можу не сказать пару добрих слів в адресу техпідтримки Мульта - всі ті проблеми, про які я писав вище, були вилікувані за 20 хв, оперативного втручання спеца компанії за допомогою віддаленого доступу. і, прошу зауважить, Мульт я використовую безкоштовно, так що... приємно одним словом ::Торчу обоими пальцами!!!::
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение atrf » 10 ноя 2011, 09:57

Перестал работать Open e cry , не выдает данные по минутам, увсех так? Так же не получается настроить Zen-fire, помогите плиз! Может за это время появились другие поставщики данных, кто чем пользуется?
atrf
Новорожденный
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 10 ноя 2011, 09:43
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: Futures
Пункты репутации: 0

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Rafale » 10 ноя 2011, 10:27

atrf писал(а):

Перестал работать Open e cry , не выдает данные по минутам, увсех так? Так же не получается настроить Zen-fire, помогите плиз! Может за это время появились другие поставщики данных, кто чем пользуется?

Zen-Fire работает без проблем. Брокер вам должен был высылать инструкцию по настройке, пароли и т.д. Если что не выходит - обращайтесь к нему
Затаившийся уровень, крадущийся ласт
Аватар пользователя
Rafale
Актив форума
 
Сообщений: 275
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 18:08
Откуда: Киев
платформа: Rithmic Trader
тех.анализ: MT4, MultiCharts
рынок: Futures
Пункты репутации: 23

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение atrf » 10 ноя 2011, 10:50

А какую версию мульта используешь?
atrf
Новорожденный
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 10 ноя 2011, 09:43
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: Futures
Пункты репутации: 0

Re: Datafeed для Multicharts

Сообщение Rafale » 10 ноя 2011, 10:57

У меня Ниньзя и Ритмик на Зен-Файре. Никаких проблем нет.
Затаившийся уровень, крадущийся ласт
Аватар пользователя
Rafale
Актив форума
 
Сообщений: 275
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 18:08
Откуда: Киев
платформа: Rithmic Trader
тех.анализ: MT4, MultiCharts
рынок: Futures
Пункты репутации: 23

Пред.След.

Вернуться в Программное обеспечение для трейдинга и технического анализа.

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


cron