На сайті Герчика фото офіса "TiPs Market Company"

Стажировка, обучение, помощь в выходе на "взрослый" рынок.

На сайті Герчика фото офіса "TiPs Market Company"

Сообщение =ХХХ= » 11 июл 2011, 16:38

На головній сторінці сайту "Української біржі" вісить реклама семінару Герчика. Вартість семінару - 1400 дол. США. Ціна висока. Якщо людина заробляє, то добре. Але на сайті цієї людини, на головній сторінці вісить фото робочого місця трейдера. Все добре, але цей офіс не належить Герчику. Він там навіть ніколи не був і це фото він не купував. У всякому разі мені про це нічого не відомо, бо я дуже добре знаю людей, які працюють в цьому офісі і не тільки працюють, але і сам працював тривалий час в цьому офісі і періодично його відвідую. Доречі, софт на компах - це Стратеджі Раннер. На дальніх компах - Омега і ДжейТрейдер. З людьми, які працюють в цьому офісі можна поспілкуватися на "Трейдерському Бомонді"

seminar | показать
1310394699-clip-151kb[1].jpg
1310394699-clip-151kb[1].jpg (150.62 KIB) Просмотров: 1494


Який сенс іти на семінар до людини, яка використовує чужі фото на своєму сайті? Чому вона може научити? Як використовувати чужі фото на своєму сайті?
Лейся фонда по-быстрее, в стоках главное цена...
На Бомонде, на Бомонде, начинается тусня...
Аватар пользователя
=ХХХ=
-=Рыночный Мольфар=-
 
Сообщений: 255
Зарегистрирован: 29 янв 2010, 17:47
платформа: Телефон
тех.анализ: Аміброкер, ручка, аркуш паперу, OpenOffice.org Calc...
рынок: Stocks
Пункты репутации: 27

Re: На сайті Герчика фото офіса "TiPs Market Company"

Сообщение Ilyich » 11 июл 2011, 18:13

Ну, теперь моя совесть чиста!
Буду без угрызений совести смотреть честно скачанные из интернета видеосеминары Герчика :-D
The market, like the Lord, helps those who help themselves. But unlike the Lord, the market does not forgive those who know not what they are doing. (Warren Buffett)
Аватар пользователя
Ilyich
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 503
Зарегистрирован: 15 дек 2009, 17:09
платформа: Strategy Runner
тех.анализ: Excel, Metatrader
рынок: Futures
Пункты репутации: 63


Вернуться в TiPs Market Company

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


cron