Встановити камери

Общение на свободные темы.

Встановити камери

Сообщение Zuzette » 16 апр 2024, 05:09

Привіт всім! Друзі, хочу у себе в магазині встановити камери відеоспостереження, мене цікавить скільки така послуга може коштувати і чи варто купувати самі дорогі камери, чи можна навпаки самі дешеві?
Аватар пользователя
Zuzette
Волонтер
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 08 сен 2019, 22:12
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь
Пункты репутации: 0

Re: Встановити камери

Сообщение бунгало » 19 апр 2024, 11:05

Вы должны еще понимать, что обязательно нужно будет проводить хороший интернет, потому что без него Вы не сможете получить доступ к видео, находясь вне офиса. Очень недорогой сейчас провайдер Инфомир, оплата https://www.portmone.com.ua/r3/popolnit-internet-tov-infomir-odessa делается очень удобно даже через Портмоне и можно настроить автоматический платеж. Так что сразу смотрите на интернет и тогда Вы сможете контролировать все происходящее в магазине из любой точки мира.
бунгало
Старожил
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 12 июл 2023, 16:42
платформа: форекс
тех.анализ: не использую
рынок: Forex
Пункты репутации: 0

Re: Встановити камери

Сообщение Tantarik » 23 апр 2024, 07:15

Zuzette писал(а):

Привіт всім! Друзі, хочу у себе в магазині встановити камери відеоспостереження, мене цікавить скільки така послуга може коштувати і чи варто купувати самі дорогі камери, чи можна навпаки самі дешеві?


Як на мене то вартість такої послуги залежить від декількох факторів - площі приміщення, кількості камер, типу обладнання та деяких інших нюансів.

Щодо вибору камер, то тут не варто йти на крайнощі. Найдешевші моделі можуть виявитися ненадійними та матимуть низьку якість зображення. З іншого боку, переплачувати за топові професійні камери для невеликого магазину також недоцільно.

Рекомендую звернутися до компанії Sok-IT https://sok-it.com.ua/ яка професійно займається встановленням систем відеоспостереження. Їхні фахівці допоможуть підібрати оптимальне за співвідношенням ціни та якості обладнання і розрахують точну вартість монтажних робіт. Sok-IT працює як з бізнесом, так і з приватними клієнтами, тож ви точно отримаєте якісний сервіс.
Аватар пользователя
Tantarik
Читатель
 
Сообщений: 12
Зарегистрирован: 10 окт 2022, 14:25
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь
Пункты репутации: 0


Вернуться в Болталка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Dvar и гости: 2