Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Omega, Metastock, Metatrader, TradeQuote, Reuters, Bloomberg, CQG, Tenfore. Обсуждение программ, делимся опытом и советами.

Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Ilyich » 09 июл 2010, 13:19

С горем по полам, броко запустила сервис доступа к архиву котировок. Запускали мучительно долго (ровно год), с кучей траблов и багов. Но тем не менее - это единственная база доступная в свободном доступе, за что им ПРИВЕЛИКОЕ спасибо!
Пока сервис не сломался, или на броко в очередной раз не наехала какая нибудь комиссия по фин. рынкам решил слить то, что имеется на данный момент (так мне спокойнее спать будет:)).
На сегодняшний день доступен архив минуток, в среднем глубиной порядка трех лет. И дейли за 5-7 лет.
Слил с большими матюками, так как программа "лоадер" слетала каждые 10 нажатий мышкой. Итак, имеем ВСЕ имеющиеся склееные контракты (113 шт.) в формате *csv. По два файла на каждый контракт. Минутки и дейли.
Большинства истории минуток с избытком достаточно для тестирования и тех анализа.
01.jpg
01.jpg (14.43 KIB) Просмотров: 3854

База получилась солидная - в рабочем состоянии чуть больше 1Gb.
Архив 155 Мб выкладываю на обменник.
Futures Quotes archive.rar

расшифровка основных тикеров | показать
Contracts.jpg
Contracts.jpg (168.44 KIB) Просмотров: 3854
The market, like the Lord, helps those who help themselves. But unlike the Lord, the market does not forgive those who know not what they are doing. (Warren Buffett)
Аватар пользователя
Ilyich
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 503
Зарегистрирован: 15 дек 2009, 17:09
платформа: Strategy Runner
тех.анализ: Excel, Metatrader
рынок: Futures
Пункты репутации: 63

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Acad » 14 мар 2011, 17:07

Ilyich писал(а):

Слил с большими матюками, так как программа "лоадер" слетала каждые 10 нажатий мышкой

ось та сама програмуліна, яка змусила Ilyich*а матюГатись
| показать
Broco Archieve Client.rar
(889.61 KIB) Скачиваний: 129

додам, що на даний час зависає вона значно рідше

Інструкція з використання

1. Розпаковуєм архів
2. Запускаєм файл Archieve Client
| показать
Broco Loader 1.jpg
Broco Loader 1.jpg (59.24 KIB) Просмотров: 3707

3. Вказуємо місце знаходження попередньо встановленого терміналу Broco Trader
| показать
Broco Loader 2.jpg
Broco Loader 2.jpg (37.71 KIB) Просмотров: 3707

4. все, далі залежить від вас, що ви будете звідти витягувать, щасти)

Післяслово: допоміг пост - плюсуєм.. тільки не мені, а Ilyich*у і timson*у. З подачі першого, зявилась тема, інший навчив мене нею користуватись, я виключно ретранслював те, що він мені передав. Дякую, друже *DRINK*
і ще одне, котирування не без багів (помічено на єврооблігаціях)...

Bund | показать
FGBL prokol.jpg
FGBL prokol.jpg (57.96 KIB) Просмотров: 3707


Bobl | показать
FGBM prokol.jpg
FGBM prokol.jpg (85.42 KIB) Просмотров: 3707
[spoiler=]

але це приколи безплатних даних, хочете коректні дані - платіть *PARDON*

На додачу:
архів хвилинок по 5 інструментам - е-mini S&P 500 (ES), е-mini Russel 2000 (ER), е-mini Dow Jones (YM), Bund (FGBL), Bobl (FGBM)
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение timson » 14 мар 2011, 20:20

Да, без багов не обходиться, когда я замечаю явные глюки по знакомым инструментам - отписываюсь в тех.поддержку броко - исправляют свои архивы достаточно оперативно. А вообще то, сравнивая котировки по фьючерсам с реального счета в броко с реальным потоком котировок с биржи серьезных лаж за последний год я не наблюдал. Бывают тормоза на новостях, но в целом дают котировки корректно.
timson
Волонтер
 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 26 апр 2010, 14:09
платформа: Strategy Runner
тех.анализ: Multicharts, Exel
рынок: Futures
Пункты репутации: 14

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Acad » 25 мар 2011, 11:36

Acad писал(а):

котирування не без багів (помічено на єврооблігаціях)...

... уже й не тільки на них, ось приклад американських трежеріс (ZBM1 - червневий ф’ючерс на 30-річні облігації Казначейства США)
| показать
ZBM1.jpg
ZBM1.jpg (233.57 KIB) Просмотров: 3676

як розуміть тікери ZBM1 і ZBM1#I? і чому у одному тікері є котирування за певний час, а в іншому відсутні і навпаки?
Дані, що присутні в обох тікерах виділені червоним, ті, які присутні виключно в одному з них - синім.
Дана розбіжність спостерігається не тільки для цього тікера...
Такий собі, м’яко кажучи, "косячок"... До речі, там і ціни різняться *CRAZY*
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Rafale » 25 мар 2011, 11:46

Acad писал(а):

як розуміть тікери ZBM1 і ZBM1#I

ZBM1 построены по ласту, ZBM1#I - по бид/аску
Затаившийся уровень, крадущийся ласт
Аватар пользователя
Rafale
Актив форума
 
Сообщений: 275
Зарегистрирован: 29 дек 2009, 18:08
Откуда: Киев
платформа: Rithmic Trader
тех.анализ: MT4, MultiCharts
рынок: Futures
Пункты репутации: 23

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Ilyich » 25 мар 2011, 11:47

Acad писал(а):

як розуміть тікери ZBM1 і ZBM1#I?

это как бы два разных контракта. Точнее Бид и Ласт одного биржевого разнесены по разным тикерам из-за того, МТ4 не поддерживает одновременно трех цен в терминале. Контракты со знаком # не торговые, используются как индикатив и отображают ласт биржевой цены

ЗЫ
Rafale опередил ))
The market, like the Lord, helps those who help themselves. But unlike the Lord, the market does not forgive those who know not what they are doing. (Warren Buffett)
Аватар пользователя
Ilyich
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 503
Зарегистрирован: 15 дек 2009, 17:09
платформа: Strategy Runner
тех.анализ: Excel, Metatrader
рынок: Futures
Пункты репутации: 63

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Acad » 25 мар 2011, 16:55

Rafale, Ilyich дякую *DRINK* , перше питання знято
але залишаєтсья друге
Acad писал(а):

чому у одному тікері є котирування за певний час, а в іншому відсутні і навпаки?


якщо є бід і аск, то ласта може й не буть, це зрозуміло, і покупці і продавці в конкретну хвилину стояли на своєму і ніхто не уступав, відповідно угоди не проходили
але якщо нема біда і аска, то як може буть ласт? я маю на увазі ласт конкретно за ту саму хвилину, коли не було біда і аска?

берем конкретику, ZBM1, 10:57, ласт (відкриття - 120,875, закриття 120,90625), дивимся на ZBM1#I - бід-аска в цей час немає
питання, як міг рухаться ласт, якщо не було бід-аска?
якщо його не було, то логічно було б побачить ласт за 10:56, який був на рівні 120,90625
або лижі не їдуть, або я таки на асфальті стою... ::Не знаю, не видел, не слышал::
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31

Re: Вкусняшка :) Архив котировок по фьючерсам. Futures Quotes

Сообщение Acad » 19 апр 2011, 17:09

Щось заснули хлопці з Броко, на даний час витягнуть дані через архів-клієнт можна, але толку від них мало, останнє оновлення було проведено 30-31 березня... ну от, зіштовхнувся я з цією ситуацією сьогодні, коли вищеописаним способом свіжі дані не витягнеш, а безпосередньо в архіві МТ (доступний через меню "Сервис/Архив котировок") історії максимум на 2 дні і заповнить розрив даних в 3 дні мені вже не вистачає...

виявляється все поправимо. глибина архіву по конкретному інструменту може бути збільшена дуже просто - відкривається хвилинний графік потрібного інструменту і шляхом натискання клавіші Home докачуєте на графік стільки історії, скільки вам потрібно (ну або стільки, скільки сервак Броко віддасть, це вже як вийде). Потім йдете в в Архів котирувань і качаєте на здоров’я.

І знову без порад timson`a нікуди :-D *DRINK*

а взагалі то пора завязувать з цим дідівським способом докачки даних і браться за автоматизацію процеса підкачки даних в Мультичартс...
Господа-не-украинскоговорящие-товарищи, не стесняйтесь пользоваться Гуглопереводчиком, все вышеизложенное станет намного понятнее ;)
Аватар пользователя
Acad
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 18 май 2010, 11:53
Откуда: Україна
платформа: TWS
тех.анализ: MultiCharts DT 7, MT4
рынок: Futures
Пункты репутации: 31


Вернуться в Программное обеспечение для трейдинга и технического анализа.

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


cron