Купівля стріпа (Long Strip)...

Обучение и обсуждение аспектов торговли опционами.

Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Олесь » 13 окт 2010, 11:00

Для початку стосовно термінів... Що ж таке стріп? Якщо по-простому, то це купівля одного опціона кола та двох опціонів пут з однаковою експірацією. Стосовно страйків, то тут вони можуть бути як різними, так і однаковими. Для чого він використовується? Ось графік ЕТФки DIA.
| показать
Діа.png
DIA
Діа.png (14.63 KIB) Просмотров: 2414

Ап-тренд. Правда? Купувати пізно і дорого, продавати зарано і може бути боляче. А ручки чухаються. Хочеться піпсануть... :-D Ну не зовсім піпсануть, а увійти в ринок, щоб гордо поцупити заробити парочку баксів. Тобто ми очікуємо, що ціна акції впаде з більшою імовірністю, ніж виросте. Ну і якщо ростиме, значить біс із нею. Компенсуємо сплачену премію і можливо навіть матимемо гарний профіт. Прибуток ми можемо мати необмеженим. В теорії... Збитки можемо отримати лише після сплати премії за опціони. Тепер перейдемо до цифр...

Ціна базового активу (за "шар" ДІА) 110,26 баксів. Беремо опціон із експірацією в листопаді (Options Expiring Friday, November 19, 2010). Купуємо опціон кол із страйком 110 за 2,38 б. і купуємо 2 пута 110 за 2,34. Всього платимо 2,38 + 2,34 х 2 = 7,06 або 706 баксів. Дорого. А хто сказав, що буде легко? Наша стратегія матимемо наступний вигляд:
| показать
Стріп.png
Strip
Стріп.png (4.24 KIB) Просмотров: 2414

Коротше кажучи, ми матимемо більше місяця на те, щоб дочекатися того дня, коли наші позиції зможуть принести нам хоч якийсь навар. Зрозуміло, що є спокуса продати опціони і сформувати короткий стріп, але це вже інша історія. До того ж у мене рука не піднімається продавати опціони. Я думаю, що тут зможе допомогти (як мені соромно :-[ ) pupkinus... Як варіант зменшення потенційних збитків можна купити два опціона пут із страйком не 110, а 109. Премія за пут із страйком 109 - 1,97. Економія в розмірі 0,37 за 1 опціон... Тут уж на вибір... Надіюся побачити коментарі від надто мовчазних читачів... Ну і критику... ;) Будемо учитися один в одного...
Що було – загуло, що буде – те й буде. Ти цінуй, те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!
Аватар пользователя
Олесь
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 261
Зарегистрирован: 12 янв 2010, 17:43
Пункты репутации: 24

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Clawfinger » 13 окт 2010, 11:20

А чому б тоді не продати кол опціон із страйком 109, а купити пут із страйком 109. ::Круче нет никого!:: У такому разі, ми проданим колом покриємо витрати на купівлю пута.
Я підрахував, вартість путу 209баксів, а колу 293. У такому разі, ми тимчасово будемо у плюсі.
ЗІ: зараз хтось мене шпинятиме, за техаський хедж. :-[
Clawfinger
Актив форума
 
Сообщений: 403
Зарегистрирован: 21 дек 2009, 16:20
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Олесь » 13 окт 2010, 11:31

Ну ми формуємо класичну стратегію... Якби формували щось безпечне, то... Хоча для мене продаж опціонів не може бути безпечним... У всякому разі він повинен бути чимось компенсований або захеджованим... Якщо мені не зраджує пам'ять, то названий тобою варіант носить назву синтетичного короткого фучерса із необмеженим потенціалом збитків (сел кол і бай пут із однаковим страйком)...
Що було – загуло, що буде – те й буде. Ти цінуй, те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!
Аватар пользователя
Олесь
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 261
Зарегистрирован: 12 янв 2010, 17:43
Пункты репутации: 24

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Clawfinger » 13 окт 2010, 11:39

Так й є. Але ж ми розраховуємо на падіння, тому у двох випадках з трьох будемо у виграші ( оце логіка, як на тоталізаторі... :-D ). У випадку флета, або падіння ми у виграші, а от у випадку зростання ми пролітаємо. :(
Clawfinger
Актив форума
 
Сообщений: 403
Зарегистрирован: 21 дек 2009, 16:20
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Олесь » 13 окт 2010, 11:45

Чому при зростанні ми пролітаємо? У нас куплений кол... Він при зростанні дасть нам можливість якщо не заробити, то хоч повернути частину, а то може і всю сплачену премію... Звісно при флеті ми попадаємо. Однак в нас є цілий місяць...
Що було – загуло, що буде – те й буде. Ти цінуй, те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!
Аватар пользователя
Олесь
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 261
Зарегистрирован: 12 янв 2010, 17:43
Пункты репутации: 24

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Clawfinger » 13 окт 2010, 14:05

А не простіше тоді стреддл купити, й курить бамбук. Нам тоді взагалі по цимбалах буде, куди піде ринок. :-D Й дешевше виходить, по витратам. *WRITE*
Clawfinger
Актив форума
 
Сообщений: 403
Зарегистрирован: 21 дек 2009, 16:20
платформа: не торгую
тех.анализ: не использую
рынок: учусь

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Олесь » 13 окт 2010, 14:15

Тут весь прикол в тому, що розраховуємо більше на похід вниз, ніж вгору...
Що було – загуло, що буде – те й буде. Ти цінуй, те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!
Аватар пользователя
Олесь
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 261
Зарегистрирован: 12 янв 2010, 17:43
Пункты репутации: 24

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Flyer » 13 окт 2010, 14:18

В торгівлі опціонами досвіду в мене малувато(т.е. намає :-D ) але оскільки до експірації місяць то я би ще продав пут 107 - маржа менша на 20%, прибуток правда зменшується при поході вниз але і значно більший при поході вверх, наближаються точки беззбитковоті
а при стредлі точки беззбитковості будуть далі хоч і маржа менша
і користуючись нагодою хотілось дізнатися який показник прибуток/маржа є оптимальним для торгівлі опціонами?
Buy low and sell high. Buy high and sell much higher!”
Аватар пользователя
Flyer
Волонтер
 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 24 янв 2010, 01:16
Откуда: Україна
платформа: TradeQuote
тех.анализ: TOC
рынок: Futures
Пункты репутации: 13

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Олесь » 13 окт 2010, 15:00

Продати пут? А якщо чорний лебідь? Хоча при такому сценарії у нас буде вертикальний спред ведмедя та куплений кол... Як на мене продавати опціон варто було би десь за півмісяця до експірації та поході вниз ціни хоча б на пару фігур. І продавати в даному випадку 2 опціони пут АТМ...
Що було – загуло, що буде – те й буде. Ти цінуй, те що є, бо лиш сьогодні життя твоє!
Аватар пользователя
Олесь
-------------------
-------------------
 
Сообщений: 261
Зарегистрирован: 12 янв 2010, 17:43
Пункты репутации: 24

Re: Купівля стріпа (Long Strip)...

Сообщение Flyer » 13 окт 2010, 20:04

Все ж я думаю що ця стратегія не підходить коли залишається місяць до експірації ::НЕТ уж! Даже не мечтайте!::
як на мене тут доцільно використати Ratio Backspread чи Short Butterfly щоб обрізати непотрібні нам хвости куди через місяць ціна не зайде... це такі мої думки ::Не знаю, не видел, не слышал::
Short Butterfly Продаж метелика
| показать
Изображение

Put Ratio Backspread
| показать
Изображение


Олесь писал(а):

за півмісяця до експірації та поході вниз ціни хоча б на пару фігур. І продавати в даному випадку 2 опціони пут АТМ...

попробуєм... по ходу має бути швидкий тета розпад цих опціонів але і самі опціони будуть дешевші
Buy low and sell high. Buy high and sell much higher!”
Аватар пользователя
Flyer
Волонтер
 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 24 янв 2010, 01:16
Откуда: Україна
платформа: TradeQuote
тех.анализ: TOC
рынок: Futures
Пункты репутации: 13

След.

Вернуться в Торговля опционами

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


cron